Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Modlitwa, formacja i integracja

Modlitwa, formacja i integracja to słowa, którymi można określić comiesięczne spotkania modlitewno-formacyjne Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Rycerze w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

„Matko wolności – ucz nas miłości” pod takim hasłem Rycerze Niepokalanej 4 maja br. udali się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, aby podziękować Miłosiernemu Bogu i Jego Matce za opiekę nad naszą Ojczyzną.


Spotkanie MI w Świnnej

W Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej k. Żywca, 5 maja br. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca zgromadziła się na Eucharystii i nabożeństwie do Matki Bożej, aby przyjąć Komunię Świętą i wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za popełniane grzechy.


Audycja Rycerstwa Niepokalanej na maj

O ewangelizacji w duchu Rycerstwa Niepokalanej opowiadali Rycerze podczas kolejnej audycji MI. 


Kierunki działań młodych Rycerzy Niepokalanej

W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. do Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przyjechał franciszkanin z Niepokalanowa odpowiedzialny za formację w Szkole Ewangelizacji Niepokalanej, o. Grzegorz M. Owsianko.


Królowa Polski

Słów parę na uroczystość NMP Królowej Polski...


Spotkanie MI w Krakowie-Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, 4 maja 2018 r. odbędzie się już po raz drugi spotkanie Wspólnot Rycerstwa Niepokalanej.


Akademicka Wspólnota MI z Krakowa

Staramy się pogłębiać duchowość maryjną w naszym życiu, formujemy się duchu kolbiańskim – powiedział student z Akademickiej Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z Krakowa.


Młodzi Rycerze z Bojszów

Jak poruszać się w życiu gdy wokół mnie szaleje gwałtowna burza? O Bożym działaniu w życiu człowieka rozmawiali 27 kwietnia br. podczas swojego formacyjnego spotkania młodzi Rycerze Niepokalanej w Bojszowach.


100. rocznica święceń kapłańskich św. Maksymiliana

28 kwietnia minie sto lat od momentu, kiedy św. Maksymilian przyjął święcenia kapłańskie. Franciszkanie z Niepokalanowa przygotowują na ten dzień wyjątkowe uroczystości, z uwzględnieniem potrzeby modlitwy za kapłanów.


XVII Dni Kolbiańskie

„Napełnieni Duchem Świętym” - to motto XVII Dni Kolbiańskich w Harmężach i wielka duchowa uczta. Patronat Katedry Kolbiańskiej Wydziału Teologicznego św. Bonawentury – Seraphicum w Rzymie i Ks. Biskupa Romana Pindla Ordynariusza Diecezji Bielsko – Żywieckiej nadał temu wydarzeniu w dniach od 20 -22.04.2018 r. bardzo uroczysty charakter.


Wiosenne Spotkanie Prezesów i Animatorów MI

Niewidzialne ręce Niepokalanej 20-22 kwietnia 2018 - Wiosenne Spotkanie Prezesów i Animatorów MI "Powinniśmy być niewidzialną ręką Niepokalanej" - powiedział Prezes Narodowy Rycerstwa Niepokalanej (MI), motywując liderów MI do podjęcia różnych form ewangelizacji w ich otoczeniu.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.