Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Rycerze dziękują za wolność Ojczyzny - zapowiedź

Wolność naszej Ojczyzny zawdzięczamy wielu bohaterom, którzy o nią walczyli a nawet oddali swoje życie. Wśród nich są także liczni święci i błogosławieni, którzy swoim nauczaniem, a przede wszystkim własnym przykładem przyczynili się do wewnętrznej wolności Polaków i Polek.


Rycerze Niepokalanej codziennie w radio

Od 1 października 2018 r. na antenie Radio Niepokalanów można wysłuchać krótkich rozważań do modlitwy Anioł Pański (godz. 12:00), które przygotowywane są w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przez Rycerzy Niepokalanej.


Spotkanie Modlitewne w Oświęcimiu

20 października 2018 roku w parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Oświęcimiu odbyło się spotkanie modlitewno-formacyjne Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


LIDERZY MI W NIEPOKALANOWIE

Jezus Chrystus jest źródłem mądrość niestworzonej, od którego wypływa inne źródło mądrości, a jest nim Matka Boża, mądrość stworzona. Od Matki Bożej uczymy się jako rycerze Niepokalanej bycia mądrymi w codziennym życiu - zaznaczył asystent narodowy Stowarzyszenia "Rycerstwo Niepokalanej" w Polsce podczas jesiennego spotkania liderów MI.


101 ROCZNICA POWSTANIA MI

101 lat temu w Rzymie o. Maksymilian Kolbe zakłada Rycerstwo Niepokalanej.


Liderzy w Harmężach

W dniach 5-7 października 2018 r. w Harmężach k. Oświęcimia, w Centrum św. Maksymiliana, Franciszkanie przeprowadzili kolejne spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej pod hasłem „Ewangelizacja w komunii”.


Spotkanie Liderów MI w Harmężach

Franciszkanie z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach zapraszają na spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, które odbędzie się w dniach 5-7 października 2018 r. w Harmężach k. Oświęcimia.


II Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci

W sobotę 15 września 2018 r. w Niepokalanowie odbyło się II Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci. Z Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia wyjechały aż 3 autokary, w sumie 137 osób.


Wprowadzenie relikwii św. Maksymiliana

Św. Maksymilian niejednokrotnie powtarzał, że tylko miłość jest twórcza, a nienawiść prowadzi donikąd. Chcemy w sposób szczególny uczcić tego wielkiego Świętego, wprowadzając jego relikwie do naszej wspólnoty...


II Ogólnopolskie Spotkanie - zapowiedź

Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia organizuje wyjazd do Niepokalanowa na II Ogólnopolskie Spotkanie Dzieci, które odbędzie się 15 września 2018 r.


II Diecezjalna Pielgrzymka MI

W dniach od 24 do 26 sierpnia 2018 roku Rycerze Niepokalanej i sympatycy MI wzięli udział w 2. już diecezjalnej pielgrzymce, tym razem do Kalwarii Pacławskiej.


Inauguracja Światowego Centrum Modlitwy o Pokój

Zarejestruj się i bądź świadkiem inauguracji Światowego Centrum Modlitwy o Pokój w Niepokalanowie, którego częścią jest Kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.