Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Pierwsze spotkanie formacyjne w Bojszowach

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne MI, które odbędzie się w poniedziałek 27 stycznia 2020 roku o godz. 17:30 w Bojszowach.


Pierwsze spotkanie formacyjne w Górze

Serdecznie zapraszamy na pierwsze spotkanie formacyjne MI, które odbędzie się w niedzielę 26 stycznia 2020 roku o godz. 16:30 w Górze k. Pszczyny.


Spotkanie Diecezjalne na Karpackim

25 stycznia 2020 roku odbyło się pierwsze spotkanie formacyjne Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Spotkanie modlitewno-formacyjne

Zarząd Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza 25 stycznia 2020 r. na kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne, które odbędzie się w Parafii pw. Jezusa Chrystusa Odkupiciela Człowieka w Bielsku-Białej na os. Karpackim.


Materiały formacyjne dla młodzieży

Konspekty spotkań dla animatorów i pomoce multimedialne dla wspólnot Rycerstwa Niepokalanej to temat zmagań zespołu rycerzy, który w sobotę 11 stycznia 2020 r.


Orszak Trzech Króli w Ciścu

„Cisiec gościnnym Betlejem” pod takim hasłem przez Cisiec przeszły w tym roku królewskie orszaki. Stało się to po raz drugi w historii tutejszej parafii.


Nagroda św. Maksymiliana

Urszula Kraus – nauczycielka i dyrektor ZSP w Bestwinie, prezes Rycerstwa Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej – została laureatką „Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego”.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Starej Wsi

Bóg pragnie, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem (por. Ef 1,3), ale dobrze wiemy, że tacy nie jesteśmy.


Rycerze z przyszłością

W piątek 3 stycznia 2020 roku Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej ze Świnnej k. Żywca, tradycyjnie już spotkała się w pierwszy piątek miesiąca.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Starej Wsi

Nowy Rok rozpoczął kolejny okres w naszym życiu. Chcemy przeżyć go dobrze. Dlatego pragniemy zaprosić Niepokalaną, aby nam towarzyszyła na drogach naszego życia.


Rzym zatwierdza MI

Dziś mija 97 lat od dnia, w którym Stolica Apostolska w osobie kard. Basilio Pompilj zatwierdza "Pobożny Związek Rycerstwa Niepokalanej".


Zakończenie Rorat w Świnnej

W poniedziałek 23 grudnia 2019 roku w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej k. Żywca najwytrwalsi uczestnicy nabożeństw roratnich otrzymali nagrody.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.