Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Spotkanie modlitewne w Harmężach

12 stycznia 2019 r. rycerze Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej przybyli licznie do Harmęż na kolejne już, a pierwsze w tym roku spotkanie modlitewno-formacyjne.


Spotkanie diecezjalne Rycerzy w Harmężach

W najbliższą sobotę, 12 stycznia 2019 r. Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bielsko-Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Harmęż.


Rzym zatwierdza MI

Dziś mija 97 lat od dnia, w którym Stolica Apostolska w osobie kard. Basilio Pompilj zatwierdza "Pobożny Związek Rycerstwa Niepokalanej".


Zakończenie roku

W sobotę, 29 grudnia 2018 roku w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach, Rycerze Niepokalanej oraz zaproszeni goście pożegnali kończący się rok radosnym spotkaniem przy stole Eucharystycznym a także biesiadnym.


Gala wręczenia nagrody

6 stycznia 2019 roku o godzinie 17:00 w Oświęcimskim Centrum Kultury już po raz trzeci odbędzie się Gala wręczenia Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego za zaangażowanie w działalność ewangelizacyjną i apostolską w diecezji bielsko-żywieckiej.


Klip o Rycerstwie Niepokalanej

Akademicka Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej zrealizowała klip promujący MI.


Zmiany personalne w Zarządzie MI

Zarząd Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej w dniu 24 września 2018 roku przyjął pisemną rezygnację z pełnienia obowiązków Sekretarza Zarządu Diecezjalnego MI Diecezji Bielsko-Żywieckiej Jerzego Kupnickiego.


Oddali Maryi siebie

Od 8 grudnia 2018 r. Sanktuarium św. Antoniego w Jaśle ma około 200 osób, które uroczycie oddały swoje serce Niepokalanej w Jej święto.


Nowi Rycerze Niepokalanej w Krakowie

„Oddanie Jej ma mieć tak totalny charakter, że powinno służyć przemienieniu się w Maryję. To Ona ma mówić i działać przez tego, kto się Jej oddaje.


Pierwsza rocznica Studio Maks

W poniedziałek 19 listopada 2018 r. mija dokładnie rok czasu od zorganizowania sprzętu, który posłużył do nagrywania audycji radiowych w Harmężach. W bardzo spartańskich warunkach udało się nagrać pierwszą zapowiedź audycji właśnie 19 listopada 2017 roku.


Rycerze Niepokalanej dziękują za wolność Ojczyzny

„Dziś żyjemy w innej Polsce, wcale nie idealnej, ale mino wszystko innej – wolnej. Czemu to zawdzięczamy?” – pytał na początek spotkania diecezjalnego Rycerstwa Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej o. Arkadiusz Bąk.


Pieśni dla Rycerzy Niepokalanej

Nieustannie powstaje zbiór pieśni dla Rycerzy Niepokalanej, którzy przed ważnymi uroczystościami będą mogli łatwo znaleźć tekst, nuty oraz odsłuchać poprawnego nagrania.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.