Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyNiedziela Rycerstwa Niepokalanej w Starej Wsi

Nowy Rok rozpoczął kolejny okres w naszym życiu. Chcemy przeżyć go dobrze. Dlatego pragniemy zaprosić Niepokalaną, aby nam towarzyszyła na drogach naszego życia.

Serdecznie zapraszam wszystkich parafian ze Starej Wsi w najbliższą niedzielę 5 stycznia 2020 roku do naszego kościoła na Eucharystię, na której będzie okazja przyjąć Cudowny Medalik i wstąpić do Rycerstwa Niepokalanej.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy przyjęli już Cudowny Medalik i są członkami Rycerstwa Niepokalanej, aby razem z nami się modlili. Gorąco zapraszamy także młodzież i dorosłych, którzy pragną poznawać Matkę naszego Pana oraz Jej wiernego czciciela św. Maksymiliana M. Kolbego.

Ufam, że Niepokalana jeszcze mocniej weźmie w opiekę naszą parafię i poprowadzi nas do Jezusa Chrystusa.

Ks. Grzegorz Then, Proboszcz

 

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.