Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyNiedziela Rycerstwa Niepokalanej w Górze

Czas Adwentu jest przygotowaniem siebie na przyjście Pana, który jest już blisko. Na tej drodze towarzyszy nam Jego Matka, Maryja Niepokalana.

Dlatego pragnę, aby Niepokalana towarzyszyła także nam na drodze przygotowań do Bożego Narodzenia i serdecznie zapraszam wszystkich parafian w najbliższą niedzielę 22 grudnia do naszego kościoła na Eucharystię, na której będziemy chcieli razem z Maryją jeszcze lepiej przygotować się do nadchodzących świąt.

Zaproszenie kierujemy szczególnie do tych, którzy kilka lat temu podczas rekolekcji wielkopostnych w naszej parafii z rąk o. Hieronima przyjęli Cudowny Medalik i są członkami Rycerstwa Niepokalanej. Gorąco zapraszamy także młodzież i dorosłych, którzy pragną poznawać Matkę naszego Pana oraz Jej wiernego czciciela św. Maksymiliana M. Kolbego.

Wszyscy, którzy zechcą przyjąć Cudowny Medalik i wstąpić do Rycerstwa Niepokalanej, po Nowym Roku będą mieli możliwość podjąć formację w duchu maryjnym.

Ufam, że Niepokalana jeszcze mocniej weźmie w opiekę naszą parafię i poprowadzi nas do Jezusa Chrystusa.

Ks. Romuald Adamski, Proboszcz

Adres:

Kościół Rzymskokatolicki pw. św. Jana Pawła II

ul. Topolowa 37 
43-227 Góra

https://goo.gl/maps/mk6znXi7m1n99NGL6

X4G2+GW Góra

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.