Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyStudia mariologiczne

Od 1 czerwca do 4 października 2019 r. Instytut Maryjno-Kolbiański „Kolbianum” w Niepokalanowie prowadzi rekrutację na studia mariologiczne. „Kolbianum” od początku istnienia włączone jest w struktury Uniwerytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Studia adresowane są do osób duchownych, jak i świeckich. Mówi profesor UKSW, franciszkanin – o. Grzegorz Maria Bartosik.

Kolejna grupa adresatów Instytutu Maryjno-Kolbiańskiego "Kolbianum" to abslowenci wszystkich innych wyższych, zarówno magisterskich, jak i licencjackich studiów. Ci mogą podjąć dwuletnie podyplomowe studia mariologiczne. Trzecią grupę, która może zgłębiać w Kolbianum wiedzę mariologiczną, stanowią absolwenci szkół średnich.

O. Grzegorz Maria Bartosik podkreśla, że ci, którzy podejmują studia w w "Kolbianum", czynią to z potrzeby lepszego poznania Maryi.

Choć Instytut Maryjno-Kolbiański "Kolbianum" jest jednostą Uniwerytetu Stefana wyszyńskiego, zajęcia odbywają się zawsze w Niepokalanowie. Studentów czekają w roku akademickim 2019/2020 - cztery tygodniowe zjazdy dydaktyczne. Piąty zjazd przenaczony jest na sesję egzaminacyjną.

Szczegółowe informacje na temat studiów znajdą Państwo na stronie www.kolbianum.franciszkanie.pl

Więcej infromacji oraz cały wywiad z o. prof. Grzegorzem Bartosikiem, dostępny na stronie Radia Niepokalanów

http://radioniepokalanow.pl/do-odsluchania-trwaja-zapisy-na-studia-mariologiczne-w-niepokalanowie/  

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.