Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyAudycje MI w Radio i

Z radością informujemy, iż audycje Rycerstwa Niepokalanej, które są nagrywane w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia od września w każdą niedzielę o godz. 21:10 mogą państwo słuchać także w Białymstoku w „ Radio i ”.

Audycje są nagrywane przez członków Rycerstwa Niepokalanej, na podstawie Materiałów Formacyjnych dla Wspólnot MI, które od 2009 roku także powstają w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Za ich przygotowanie odpowiedzialny jest o. dr Piotr Cuber OFMConv oraz mgr Urszula Fajczyk.

Audycji mogą Państwo posłuchać w następujących rozgłośniach radiowych: Radio Anioł Beskidów w II piątki miesiąca o godz. 14:15 (Bielsko-Biała), Radio Niepokalanów w każdą sobotę o godz. 20:40 i wtorki o godz. 14:10 (Niepokalanów), Radio Fara w I soboty miesiąca o godz. 9:00 (Przemyśl). Od września 2019 roku w każdą niedzielę o godz. 21:10 w „Radio i” (Białystok). Audycje można słuchać o tych godzinach także przez internet oraz znaleźć archiwalne nagrania (http://radioniepokalanow.pl/audycja-rycerstwa-niepokalanej/).

Rycerstwo Niepokalanej to wspólnota założona ponad 100 lat temu przez franciszkanina św. o. Maksymiliana M. Kolbego, która skupia wokół siebie czcicieli Matki Bożej, pragnących „zdobywać cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną”.

 

Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.