Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listySpotkanie modlitewne w Harmężach

12 stycznia 2019 r. Rycerze Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej przybyli licznie do Harmęż na kolejne już, a pierwsze w tym roku spotkanie modlitewno-formacyjne. Spotkanie rozpoczęło się konferencją o. Arkadiusza Bąka - asystenta diecezjalnego MI diecezji bielsko-żywieckiej o godz. 10.00. Już teraz możemy przystąpić do RNSK, oddać Jej wszystkie nasze słabości, choroby, troski i niepowodzenia - mówił o. Arkadiusz.

Centralnym punktem dnia był udział w uroczystej Eucharystii oraz adoracji Najświętszego Sakramentu.

Centrum św. Maksymiliana w Harmężach jest ośrodkiem formacyjnym dla Rycerzy Niepokalanej na Polskę Południową. Dlatego Franciszkanie z serdecznie zapraszją wszystkich zafascynowanych duchowością maryjno-kolbiańską na kolejne już spotkanie, aby z Maryją wejść w Nowy Rok 2019.

Spotania modlitewno-formacyjne są organizowane raz w miesiącu w różnych miejscowościach diecezji bielsko-żywieckiej, w których biorą udział Rycerze Niepokalanej oraz wszyscy chętni, którzy pragną poznawać Niepokalaną i Jej wiernego czciciela św. o. Maksymiliana. 

Dziękujemy Rycerzom z Harmęż za gościnę i już teraz zapraszamy wszystkich rycerzy Niepokalanej oraz sympatyków na następne spotkanie, które odbędzie się 23 lutego 2019 roku w Rychwałdzie o godz. 10.00.

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.