Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyWprowadzenie relikwii - Zaproszenie

Stowarzyszenie "Rycerstwo Niepokalanej" Diecezji Bieslko-Żywieckiej serdecznie zaprasza na uroczyste wprowadzenie relikwii św. Maksymiliana Marii Kolbego do Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej, które będzie miało miejsce podczas diecezjalnego spotkania modlitewno-formacyjnego Rycerstwa Niepokalanej w niedzielę, 9 września 2018 roku o godz. 10:30.

„Nasza Parafia w Świnnej leży na terenie Diecezji Bielsko-Żywieckiej, na której znajduje się były obóz Auschwitz, gdzie św. Maksymilian oddał życie. Jesteśmy wdzięczni, że w znaku relikwii będzie szczególnie obecny w naszej parafii” – powiedział na zakończenie uroczystości ks. Rafał Brzuchański, proboszcz i asystent Rycerstwa Niepokalanej w Świnnej.

We wtorek 7 sierpnia 2018 r. w Bazylice NMP w Niepokalanowie podczas uroczystej Eucharystii, na ręce ks. proboszcza Rafała Brzuchańskiego miało miejsce przekazanie relikwii św. Maksymiliana dla Parafii w Świnnej.

„Ku większej chwale Boga Trójcy Jedynego oraz Najświętszej Dziewicy Maryi, Klasztor Niepokalanów Zakonu Braci Mniejszych Konwentualnych przekazuje relikwie włosy św. Maksymiliana Marii Kolbego dla Parafii Rzymsko-Katolickiej pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej” k. Żywca.

 

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.