Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyNowenna za wstawiennictwem o. Kolbego

Nowenna za wstawiennictwem św. Maksymiliana M. Kolbego
5–13 sierpnia

 

Po jego śmierci już nic nie było tak samo. Oddał życie za jednego więźnia, a ocalił człowieczeństwo wielu. Święty Maksymilian Maria Kolbe to jeden z najpopularniejszych świętych, który także dzisiaj wstawia się za nami u Boga o czym świadczą liczne cuda otrzymane przez jego przyczynę.

Dlatego serdecznie zachęcamy do włączenia się w nowennę za wstawiennictwem św. Maksymiliana M. Kolbego przed uroczystością 78. rocznicy jego męczeńskiej śmierci (14 sierpnia).

 

Modlitwa

Boże, który nieustannie wspierasz rodzinę ludzką swoim błogosławieństwem i dajesz jej wzory świętości, prosimy Cię, abyśmy wiernie naśladowali wzór Świętego Ojca Maksymiliana i przez szczególne oddanie Niepokalanej szerzyli Królestwo Chrystusowe.

Święty Ojcze Maksymilianie, który z miłości oddałeś życie dla ocalenia bliźniego, w imię tej miłości wspomóż mnie swoim wstawiennictwem i uproś mi łaskę............................, o którą pokornie proszę.

       Ojcze nasz... Zdrowaś Maryjo...

O Maryjo bez grzechu poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy i za wszystkimi, którzy się do Ciebie nie uciekają a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła Świętego i poleconymi Tobie.

 

 

O otrzymanych łaskach prosimy poinformować:

Stowarzyszenie „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej
ul. Św. Jana Chrzciciela 5
43 - 346 Bielsko–Biała

e-mail: rycerstwo.bielsko@gmail.com

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.