Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listySpotkanie MI w Świnnej

W Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej k. Żywca, 5 maja br. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca zgromadziła się na Eucharystii i nabożeństwie do Matki Bożej, aby przyjąć Komunię Świętą i wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za popełniane grzechy.

Proboszcz Ksiądz Rafał Brzuchański w okolicznościowej homilii zaznaczył, iż dzięki św. Florianowi, którego wspomnienie liturgiczne obchodziliśmy oraz św. Maksymilianowi, możemy czerpać wzorce w naszej codzienności.

Po nabożeństwie ksiądz Brzuchański zaprosił wszystkich Rycerzy Niepokalanej na spotkanie formacyjne do salki na plebani. Następnie głos zabrała Prezes Stowarzyszenia MI diecezji bielsko-żywieckiej Urszula Kraus. W swoim krótkim wystąpieniu Prezes zachęcała do włączania się w akcje organizowane przez MI w diecezji oraz do wyjazdu na pielgrzymkę do Kalwarii Pacławskiej, która zaplanowana jest na 24-26 sierpnia 2018 r.

Spotkania formacyjne Rycerzy Niepokalanej odbywają się w każdy pierwszy piątek miesiąca po Mszy św., a wspólna Eucharystia z nabożeństwem do Matki Bożej w każdą pierwszą sobotę miesiąca

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.