Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listySpotkanie MI w Oświęcimiu

​W czwartek, 8 lutego 2018 roku w Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu odbyło się co miesięczne spotkanie Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej.

Opiekun duchowy ks. Zbigniew Hoder w modlitwie polecił przez wstawiennictwo Niepokalanej wszystkich rycerzy, a w sposób szczególny chorych członków MI, którzy swoje cierpienia ofiarują w intencji stowarzyszenia.

Ksiądz Hoder przywitał przybyłych na to spotkanie gości: Panią Prezes Rycerstwa Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej p. Urszulę Kraus, Asystenta Diecezjalnego o. Arkadiusza Bąka oraz p. Ilonę Kwaśny, przedstawicielkę Szkoły Ewangelizacji Niepokalanej z Harmęż.

Prezes Urszula w okolicznościowym wystąpieniu zachęciła do podjęcia modlitwy za opiekunów duchowych wspólnot MI oraz podziękowała wszystkim członkom wspólnoty za obecność i zaangażowanie w różne inicjatywy, organizowane przez MI w diecezji bielsko-żywieckiej.

Następnie zgromadzeni na spotkaniu rycerze wzięli udział w nabożeństwie do św. Maksymiliana oraz w Eucharystii, sprawowanej w intencji Pani Prezes Jadwigi, opiekuna ks. Zbigniewa oraz wszystkich Rycerzy Niepokalanej z Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu.

Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej serdecznie zaprasza nowych członków na spotkania, które odbywają się w każdy drugi czwartek o godz. 16:30 w sali św. Jana Pawła II.

Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.