Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

powrót do listyJesienne Spotkanie Liderów MI

Jesienne Spotkanie Liderów MI

Harmęże 23-25 października 2015

 

W dniach 23-25 października 2015 w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przeżywaliśmy 15. Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej. Tematem spotkania było nawrócenie i wiara w Ewangelię. Pośród licznie przybyłych Rycerzy do Harmęż zawitali także goście specjalni.

 

Spotkanie Liderów MI trwało 3 dni. W tym czasie zaproszeni prelegenci poruszyli m.in. temat nawrócenia św. Pawła, odwoływali się do Objawień Fatimskich, w których Maryja wzywa do nawrócenia, jak również dzielili się swoimi osobistymi świadectwami nawrócenia. Gościem specjalnym, który podzielił się świadectwem swojej wiary był m.in. aktor Marcin Kwaśny z Warszawy.

 

 

Obok panelu wykładowego uczestnicy Jesiennego Spotkania Liderów mieli także możliwość pogłębienia swojej wiary oraz czas na wspólną rekreacje i umacnianie rycerskich więzi.

 

 

Spotkania Liderów organizowane są w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach od 2000 roku. Obecnie odbywają się one raz w roku na jesieni. Ich podstawowym celem jest formacja duchowa w duchu maryjnym oraz integracja wspólnot MI z całej Polski.

ad

fot. J. Mickiewicz

Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.