Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Rozważania różańcowe dla dzieci

W Maks Radio Harmęże trwają przygotowania do audycji radiowych dla dzieci. Uczniowie klasy VI ZSP Harmęże nagrywają rozważania różańcowe na październik.


Polska Szkoła Duchowości Maryjnej - część IV

Czwarta część Polskiej Szkoły Duchowości Maryjnej za nami. Od 1 do 3 czerwca zgłębialiśmy tajemnice Maryi oczami polskich błogosławionych XIX wieku.


Spotkanie wspólnot Maryjnych

Ksiądz Biskup Roman Pindel serdecznie zaprasza do Skoczowa na Kaplicówkę wszystkie wspólnoty Maryjne działające w Diecezji Bielsko-Żywieckiej: Apostolat Maryjny, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Apostolat Margaretka, Wspólnoty Żywego Różańca Rodziców za Dzieci, Rycerstwo Niepokalanej, Wspólnoty Róż Żywego Różańca i inne duchowości maryjnej.


Nowy Zarząd MI w Harmężach

W niedzielę 27 maja 2018 roku został wybrany nowy zarząd wspólnoty MI w parafii Matki Bożej Niepokalanej w Harmężach.


Modlitwa, formacja i integracja

Modlitwa, formacja i integracja to słowa, którymi można określić comiesięczne spotkania modlitewno-formacyjne Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Rycerze w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia

„Matko wolności – ucz nas miłości” pod takim hasłem Rycerze Niepokalanej 4 maja br. udali się do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach, aby podziękować Miłosiernemu Bogu i Jego Matce za opiekę nad naszą Ojczyzną.


Spotkanie MI w Świnnej

W Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej k. Żywca, 5 maja br. Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca zgromadziła się na Eucharystii i nabożeństwie do Matki Bożej, aby przyjąć Komunię Świętą i wynagrodzić Niepokalanemu Sercu Maryi za popełniane grzechy.


Audycja Rycerstwa Niepokalanej na maj

O ewangelizacji w duchu Rycerstwa Niepokalanej opowiadali Rycerze podczas kolejnej audycji MI. 


Kierunki działań młodych Rycerzy Niepokalanej

W niedzielę 29 kwietnia 2018 r. do Centrum św. Maksymiliana w Harmężach przyjechał franciszkanin z Niepokalanowa odpowiedzialny za formację w Szkole Ewangelizacji Niepokalanej, o. Grzegorz M. Owsianko.


Królowa Polski

Słów parę na uroczystość NMP Królowej Polski...


Spotkanie MI w Krakowie-Łagiewnikach

W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie – Łagiewnikach, 4 maja 2018 r. odbędzie się już po raz drugi spotkanie Wspólnot Rycerstwa Niepokalanej.


Akademicka Wspólnota MI z Krakowa

Staramy się pogłębiać duchowość maryjną w naszym życiu, formujemy się duchu kolbiańskim – powiedział student z Akademickiej Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej z Krakowa.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.