Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Materiały formacyjne dla młodzieży

Konspekty spotkań dla animatorów i pomoce multimedialne dla wspólnot Rycerstwa Niepokalanej to temat zmagań zespołu rycerzy, który w sobotę 11 stycznia 2020 r.


Orszak Trzech Króli w Ciścu

„Cisiec gościnnym Betlejem” pod takim hasłem przez Cisiec przeszły w tym roku królewskie orszaki. Stało się to po raz drugi w historii tutejszej parafii.


Nagroda św. Maksymiliana

Urszula Kraus – nauczycielka i dyrektor ZSP w Bestwinie, prezes Rycerstwa Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej – została laureatką „Nagrody św. Maksymiliana Marii Kolbego”.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Starej Wsi

Bóg pragnie, abyśmy byli święci i nieskalani przed Jego obliczem (por. Ef 1,3), ale dobrze wiemy, że tacy nie jesteśmy.


Rycerze z przyszłością

W piątek 3 stycznia 2020 roku Wspólnota Rycerstwa Niepokalanej ze Świnnej k. Żywca, tradycyjnie już spotkała się w pierwszy piątek miesiąca.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Starej Wsi

Nowy Rok rozpoczął kolejny okres w naszym życiu. Chcemy przeżyć go dobrze. Dlatego pragniemy zaprosić Niepokalaną, aby nam towarzyszyła na drogach naszego życia.


Rzym zatwierdza MI

Dziś mija 97 lat od dnia, w którym Stolica Apostolska w osobie kard. Basilio Pompilj zatwierdza "Pobożny Związek Rycerstwa Niepokalanej".


Zakończenie Rorat w Świnnej

W poniedziałek 23 grudnia 2019 roku w Parafii pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Świnnej k. Żywca najwytrwalsi uczestnicy nabożeństw roratnich otrzymali nagrody.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Górze

„Józefie, nie bój się wziąć do siebie Maryi…” – te słowa z Ewangelii ostatniej niedzieli adwentu były motywem przewodnim „Niedzieli Rycerstwa Niepokalanej” w Górze k. Pszczyny.


Niedziela Rycerstwa Niepokalanej w Górze

Czas Adwentu jest przygotowaniem siebie na przyjście Pana, który jest już blisko. Na tej drodze towarzyszy nam Jego Matka, Maryja Niepokalana.


Obecność rycerzy w świecie

Przy pomocy Niepokalanej musimy dążyć do tego, żeby wierni Niepokalanej Rycerze znajdowali się wszędzie, a zwłaszcza na stanowiskach tak ważnych jak


Odwiedziny Rycerzy u Stóp Krzyża

6 grudnia 2019 roku odwiedziliśmy naszych Rycerzy, którzy z racji wieku i stanu zdrowia nie uczęszczają już na nasze spotkania formacyjne.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.