Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Spotkanie modlitewno-formacyjne MI - zapowiedź

Czy Rycerz Niepokalanej także potrzebuje nawrócenia? Jak przeżyć ostatnie dni Wielkiego Postu? Jak przeżywała ten czas Niepokalana? Na te pytania odpowiemy sobie podczas kolejnego spotkania modlitewno-formacyjnego w Harmężach.


Audycja Rycerstwa Niepokalanej - Wielki Post

Na co zwrócić uwagę w Wielkim Poście? Jak mogę odnowić swoją wiarę? O tym powiedzą nam goście w kolejnej audycji poświęconej Rycerstwu Niepokalanej.


Biblia w obrazkach dla najmłodszych

Serdecznie zapraszamy najmłodszych do słuchania Bożego Słowa przez cały Wielki Post. To tylko 2 minuty!


Ferie dla dzieci w Harmężach

Tegoroczna edycja ferii dla dzieci i młodzieży z Harmęż zgromadziła w murach klasztornych Centrum św. Maksymiliana grupę prawie 30 osób.


Zimowe szaleństwo Rycerzy

W sobotę 24 lutego 2018 roku członkowie Rycerstwa Niepokalanej diecezji bielsko-żywieckiej oraz sympatycy wzięli udział w „zimowym szaleństwie”.


XV Spotkanie modlitewno-formacyjne MI

W sobotę 17 lutego 2018 r. w Parafii św. Maksymiliana w Bielsku-Białej Aleksandrowicach miało miejsce kolejne spotkanie modlitewno-formacyjne Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej.


Spotkanie modlitewno-formacyjne - zapowiedź

Serdecznie zapraszamy WSZYSTKICH chętnych na spotkanie modlitewno-formacyjne, które odbędzie się w najbliższą sobotę 17 lutego 2018 roku w Parafii św. Maksymiliana w Bielsku-Białej Aleksandrowicach.


Spotkanie MI w Aleksandrowicach

W poniedziałek 12 lutego 2018 r. w Parafii św. Maksymiliana w Bielsku-Białej Aleksandrowicach odbyło się spotkanie Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej, która spotyka się raz w miesiącu.


Audycja dla narzeczonych

14 lutego to wspomnienie św. Walentego. Potocznie to także dzień zakochanych. Dlatego właśnie tego dnia zapraszamy do wysłuchania krótkiej audycji poświęconej zakochanym


Spotkanie MI w Oświęcimiu

W czwartek, 8 lutego 2018 roku w Parafii św. Maksymiliana w Oświęcimiu odbyło się co miesięczne spotkanie Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej.


Audycje Biblijne dla dzieci - zapowiedź

Trwają przygotowania do pierwszych audycji dla dzieci, prowadzone przez dzieci. Można będzie w nich słuchać Słowa Bożego oraz komentarza dzieci do wybranego fragmentu.


Helena Kmieć - zapowiedź

O tym jakim dzieckiem była Helenka opowiada jej duszpasterz ks. dr Bogusław Nagel: „Helenkę spotkałem jako neoprezbiter przychodząc w 2003 roku do Parafii św. Barbary w Libiążu. Razem ze swoją siostrą przychodziła na oazę. Nie pamiętam, aby Helenka kiedykolwiek wyrządziła komuś jakąś przykrość” – wspomina ks. Bogusław.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.