Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Matka Kościół Was potrzebuje

„Głęboko w to wierzę, że Pan was ustanowił jakby pasterzami nad swoją trzodą” – powiedział 18 listopada 2017 r. do prezesów Stowarzyszenia „Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko-Żywieckiej o. Arkadiusz Bąk.


Rekolekcje dla młodzieży - Sylwester 2017

Nie masz jeszcze pomysłu na SYLWESTRA ? Przyjedź na rekolekcje dla młodzieży do Harmęż, które odbędą się w dniach 29.12.2017 - 01.01.2018 roku.


Spotkanie modlitewno-formacyjne

Po czasie wielkich obchodów w Diecezji Bielsko-Żywieckiej 100. rocznicy powstania Rycerstwa Niepokalanej, które miały miejsce 30 września 2017 r. w Bielsku – Białej Hałcnowie, za które z serca Wam dziękujemy, przychodzi nam stanąć w duchu wdzięczności za tak wielkie dzieło, które Bóg przez skromnego zakonnika powołał do istnienia w Rzymie, Polsce i na całym świecie.


Polska Szkoła Duchowości Maryjnej - zapowiedź

„Rok liturgiczny z Maryją” - o. Prokop Leszczyński OFMCap. To temat trzeciego spotkanie Polskiej Szkoły Duchowości Maryjnej, które odbędzie się w 24-26 listopada 2017 r. w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach.


Obchody 100. rocznicy MI w Hałcnowie

„Wystarczył jeden człowiek, autentyczny i szalony, aby zapalić świat i by dzieło, które rozpoczął przetrwało: nie tylko pięć, czy dziesięć, ale 100 lat! Maksymilian Maria Kolbe, franciszkanin, misjonarz, czciciel Niepokalanej”


JESIENNE SPOTKANIE LIDERÓW MI

W dniach od 6 do 8 października 2017 r. w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach miało miejsce Jesienne Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej, na które przyjechali ludzie z całej Polski.


Nowa wspólnota w Ślemieniu

Ślemień to miejscowość położona niedaleko Żywca. 20 października 2017 r. w parafii Narodzenia św. Jana Chrzciciela o godz. 17:30 odbędzie się Eucharystia i po niej pierwsze spotkanie dla młodzieży w duchu Rycerstwa Niepokalanej.


Nowa wspólnota dla studentów w Krakowie

Rok 2017 jest czasem obchodów 100. rocznicy powstania Rycerstwa Niepokalanej...


Jesienne Spotkanie Liderów MI

Jesienne Spotkanie Liderów Rycerstwa Niepokalanej: 6 - 8 października 2017.


Relikwie św. Maksymiliana i nowy Sztandar MI w Żywcu

MI przy parafii katedralnej Narodzenia NMP w Żywcu poświęciło sztandar i otrzymało relikwie św. Maksymiliana.


ZAPROSZENIE - 100. rocznica powstania MI

Zapraszamy na diecezjalne obchody 100. rocznicy założenia Rycerstwa Niepokalanej do Hałcnowa.


Pielgrzymka śladami św. Maksymiliana

19 sierpnia zakończyła się diecezjalna pielgrzymka śladami św. Maksymiliana. Przez trzy dni pielgrzymi diecezji bielsko-żywieckiej podążali wraz ze świętym Maksymilianem w miejsca szczególnie ważne - od jego urodzin do heroicznego oddania życia za brata.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.