Diecezja Bielsko-Żywiecka

Zdobyć cały świat dla Chrystusa przez Niepokalaną
- oto nasz ideał.

Aktualności

Spotkanie ze św. Maksymilianem w Ciścu

Parafia p.w. św. Maksymiliana M. Kolbego w Ciścu była kolejnym miejscem na mapie spotkań modlitewno-formacyjnych dla rycerzy Niepokalanej z diecezji bielsko-żywieckiej.


Daj MU pić

  Oglądam oblicze Boga, który cierpi pragnienie, obchodzi cały obszar ziemi, woła i kołacze, szukając kto by Go napoił. Wiem,…


Nowi rycerze na Żywiecczyźnie

Diecezja Bielsko-Żywiecka zyskała nowych 86 rycerzy, którzy oddali Niepokalanej swoje życie. Wśród nich są nie tylko dorośli, ale także pojedyncze osoby przed osiemnastym rokiem życia.


ZAPROSZENIE na Diecezjalne Spotkanie Modlitewne do Ciśca

ZAPROSZENIE – CISIEC – 23.03.2019 r. -Diecezjalne spotkanie modlitewno – formacyjne MI „Jeżeli mamy swój cel osiągnąć, musimy więcej niż gdzie indziej być zjednoczeni wzajemnie. Gdyby zabrakło miłości wzajemnej między nami, gdyby się zaczęły niesnaski, to rzeczywiście może się wszystko rozlecieć.


Spotkanie w Rychwałdzie

„Jako Rycerze Niepokalanej, jako ci, którzy chcą czegoś więcej, głębszego rozwoju duchowego nie chcemy zatrzymywać się na katolicyzmie niedzielnym” – powiedział w konferencji o. Tomasz Pawlik, asystent MI z Rychwałdu.


Niepokalanów żeński

Zgromadzenie zakonne, które odchodziłoby od źródeł swego założyciela - umiera. Dlatego rekolekcje dla Zgromadzenia Sióstr Rycerstwa Niepokalanej, które odbyły się 13-21 lutego 2019 r. w Strachocinie k. Sanoka przebiegały w tym duchu – powrotu do swoich początków.


XVIII Dni Kolbiańskie

Franciszkanie wraz z Misjonarkami Niepokalanej Ojca Kolbego zapraszają na XVIII Dni Kolbiańskie, które odbędą się w dniach 5 - 7 kwietnia 2019 r. w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach k. Oświęcimia.


ZAPROSZENIE do Rychwałdu

SPOTKANIE DIECEZJALNE RYCERZY NIEPOKALANEJ W RYCHWAŁDZIE W dniu 23 lutego 2019 roku Stowarzyszenie “Rycerstwo Niepokalanej” Diecezji Bielsko -Żywieckiej zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne do Rychwałdu. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00, a zakończy około 13.00.


Formacja animatorów MI

Formacja w SEN ma przede wszystkim rozbudzić ducha ewangelizacyjnego. Ma również pomóc rozeznać powołanie na animatora Rycerstwa Niepokalanej (MI) oraz przygotowywać do tej posługi.Rocznica wyboru Prezes MI

Dokładnie 3 lata temu delegaci wspólnot lokalnych Stowarzyszenia Rycerstwa Niepokalanej Diecezji Bielsko-Żywieckiej wybrali na swoją przełożoną p. Urszulę Kraus z parafii św. Jana Chrzciciela w Komorowicach.


Ferie u Franków VI

W styczniu 2019 roku odbyła się VI edycja „Ferii u Franków” w Centrum św. Maksymiliana w Harmężach. Przybliżyliśmy uczestnikom treści dotyczące stworzenia człowieka i świata.


Zapraszamy do lektury


Kalendarz wydarzeń


Prośba o modlitwę - napisz

Twoja prośba lub podziękowanie zostaną włączone do modlitwy za wstawiennictwem Matki Bożej w Rychwałdzie.